Po stopách moderního umění

2. července 2007 v 20:12 |  Ego vypráví
Vaše bystrá očka již jistě zaznamenala moji zálibu v umění. Ti všímavější by jistě správně řekli, že mé kroky pobelhávají především v dobách nedávno minulých doprovázené spokojeným vrněním. Jelikož jsem v určitých oblastech nadmíru panovačný člověk, okupuji tyto stránky stále více a více tím, co se líbí mně a nikomu tak nedávám možnost se zde jinak kulturně vyžít. Nejspíš to znamená, že sem brzy přestanou chodit i ti nejotrlejší, ale dobře (jim) mi tak :) Takže další odkaz na další srdeční záležitost v galerii Havelka. Přiznám se, že valnou část umělců neznám a vidím jejich jména poprvé, což Vás jistě lehce potěší :) Inu dosti mého plkání, já vím, že to stejně nikoho nezajímá, ale v zájmů své vlastní paměti si občas musím vytvářet majáčky na cestě poznáním :)
Přidávám Vám odkaz na stránku Lucie Svobodové, která mimo jiné dala podobu vlastní krávě :)
Ps: Taky jsem chtěla upokojit novinek chtivé čekatele zprávou o uspěšném absolvování přijímaček. Zdá se, že mě vzali na humanistiku, blízkovýchodní studia, historii a na pajdu - 1. stupeň ZŠ... Zatím se mi to honí v hlavě a netrpělivě čekám na písemné rozhodnutí, pak se teprve upnu ke chtěnému. Tím je zatím putování Abrahámovým a Muhamadovým krajem, ale vše je ve hvězdách :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mordechaj Mordechaj | 4. července 2007 v 14:13 | Reagovat

Šejne Majdele,

opět jsem záměrně zabloudil až sem - vas fýr ajne frojde!!! Odpusť tu olomouckou dojčtinu, chci jen pozdravit. Moc se na Tebe těšim! Mohli bysme se podívat do Domu umění, až přijedete. Aspoň my dva, na vilu Primavesi: je tu pár věciček od Guttfreunda, Klimta, Preisse a taky Gočárova lenoška a Kočerova židlička - pár věcí jak z potopenýho Titanicu. Podívej se na http://cs.wikipedia.org/wiki/Vila_Primavesi Najdeš tam odkazy na ofic. stránky. M.

2 Májí Májí | 5. července 2007 v 16:25 | Reagovat

O danke Danke, okamžitě běžím se kulturně vzdělat na wikipedii :) Už sa nemohu dočkat Hané, toho zaslíbeného kraje, kde dobré vínko zraje :) Pa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama