Září 2007

Maškarnostě

26. září 2007 v 13:52 Ego vypráví
Maškarní bylo milé, i když více lidí by tam klidně být mohlo. Každopádně kostýmy skvělé a ftipné. Časem vám je sem dodám v prezentačce, aby jste si udělali představu :) Zatím krátké taneční video- vystupuje Martěle, Vandí a Patas... (zatracené osvětlení!)
Spiderdog ani Spiderman se bohužel nedostavil, ale víme o nich :)

Tyhle výlevy mě NEZAJÍMAJ!!!

25. září 2007 v 21:12
Občas mi na mail přilétnou hodně divné zprávy, pochybné prezentace a bezobsažné dopisy... Vše, dokonce i chudého skotského rolníka, jsem ochotná tolerovat a někdy je i přečtu, v dobré náladě i přepošlu. Co však tolerovat nehodlám, co mi hooodně vadí a s čím nesouhlasím, jsou výlevy otrapů, kteří neví roupama coby. Mám tím na mysli např. dopis jisté dámy, která psala asi do NOVY, že jí vadí, že tam odvysílali zprávu o diskriminaci Romů v Ústí, aniž vyslechli obě strany a blá blá blá... Jo, možná na tom trocha pravdy bude, NOVÁTOŘI skutečně nejsou vždycinky féroví, ale jsou to novináři a taky MĚ to vůbec, vůbec, vůbec nezajímá. Psala to NOVĚ, tak proč to mám ve SVÉ poště??????? Co je však vrchol, je dopis tento(níže), ten mě vážně hodně na...štval. Protože je trapně fňukojízní, mnohdy se v něm troufale přehání a hlavně, jsou tam zlé nepravdy. Už nikdy nechci mít nic podobného ve své poště!!!!!!!
Ps: Omlouvám se za svůj zvýšený hlas, ale to prostě nejde jinak. Díkes:)

NOvinky MS Dnes

18. září 2007 v 10:40 Plky
Rozhovor s premiérem Topolánkem probíhal ve znakové řeči...

Krvavá Henrietta

12. září 2007 v 22:09 Ego vypráví
Rozhodla jsem se seznámit Vás s příběhem jedné francouzské dámy, která se velice vtipně a nápaditě zbavila problému :)

Memento

6. září 2007 v 10:09 Ego vypráví
Nerada pokračuji v černé kronice, která se šíří po blozích, ale tentokrát jsem nemohla opomenout ani já. Snad proto, že se řady těch, kteří nás opustili, rozšířily o další nezapomenutelnou osobnost, snad proto, že jsem jeho CD měla už od desíti let, nebo prostě jen k mementu všech těch, kteří si jistě zaslouží naši pozornost, bez ohledu na to, zda se od jejich tváře odrážela světla reflektorů nebo paprsky všedně nevšedního dne.

Na...novo

2. září 2007 v 13:53 Plky
Teď je přesně ta doba, kdy jsem se obvykle s hrůzou připravovala na nové a přeci dobře známé dění v prostorách CG. Dnes je tomu jinak, mnohé se změnilo, ale chuť smrtonosného děsu zůstala. Předzápisy zvesela probíhají a já mohu konstatovat jen jediné: PÍPÍPÍPÍPÍPÍP!!!!! Pardon, jen jsem se ještě nedostala z toho obdivu systému STAG, který mě několik hodin nepustil do svých útrob a tak mi znemožnil přihlásit si požadované předměty. Jsem v klidu, zítra si zavolám na katedru a vyslechnu si, jak jsem blbá a že mám prostě smůlu. No nic, konec truchklení. Dnes jsem po usilovném hledání zjistila, kde sehnat bájnou učebnici ivritu Ivrit Min Ha-Hatchala - objednám ji na Židovské obci v Praze... Tedy pokud se mi podaří přemluvit katedru, aby rozšířila kurz ivritu. Ano, ano, přesně ten předmět, kvůli němuž jsem se na KBVS hlásila, je zcela obsazen. Super! A aby toho nebylo málo, tak jsem se nedostala ani do kurzu biblické hebrejštiny, takže mé plány o studiu Bible a Talmudu upadly v krajiny temné a nehostinné. Snad se poštěstí a ten ivrit vyjde. Prosím, prosím, myslete na mě:) Alespoň se mohu těšit z toho, že mě čeká ještě skoro měsíc volna, kdy budu moc dohnat alespoň něco z toho, co jsem přes téměř půlroční prázdniny nestihla :) Číst, číst a číst. Omlouvám se, pesimismus ze mne září, ale "ach není tu není, co by mě těšilo"(jednou opakujeme a slovo těšilo nahradíme - co já mám rád:) A tak tedy přeji krásný zářivý měsíc všem šťastnějším i těm, kteří se mnou smutek sdílí :)
Jeden z mých veleoblíbených obrázků. Jak ironické, jak osudové :oD